wtorek, 15 października 2019

BodyMind Detoks w BrennejPrezentacje i warsztaty w cyklu „Uzdrowienie przez dietę” poprowadzi mgr Wiesława Rusin, psychodietetyk, dietoterapeutka, autorka książek o leczeniu dietą. Proponowane przez nią zajęcia z zakresu świadomego odżywiania (Tematy: samouzdrowienie organizmu drogą postu, tajniki dobrego trawienia, odżywianie mózgu i układu hormonalnego, dieta antyzapalna, bakterie jelitowe, które powodują tycie/szczuplenie) pomogą, poprzez zrozumienie zrozumienie mechanizmów działania organizmu, rozpocząć proces trwałej zmiany nawyków żywieniowych i innych kluczowych elementów stylu życia.


Trening inteligencji emocjonalnej oraz naukę skutecznych strategii antystresowych poprowadzi mgr Renata Iwaniec, pedagog i terapeutka, wykładowca IPS, posługująca się autorską metodą rozwojowo-terapeutyczną łączącą m.in. terapię Gestalt, pracę z ciałem, techniki systemowe rodzinne, a także praktykę jogi, wiedzę astrologiczną oraz osiągnięcia naturalnych wschodnich i zachodnich metod w zakresie świadomego i zdrowego stylu życia. Proponowane przez Renatę ćwiczenia pomogą w rozumieniu siebie i własnych emocji oraz emocji innych osób, ponieważ tym, co najbardziej nas ogranicza w realizacji potrzeb i pragnień, jest brak pełnego kontaktu z uczuciami. Dzięki przywróceniu tej umiejętności można znacznie ograniczyć wyniszczający przewlekły stres, łatwiej rozwiązywać konflikty i skuteczniej realizować cele.

Zajęcia ruchowe poprowadzi mgr Anna Siuda-Gaczyńska, pedagog, nauczycielka jogi, kinezjolog, specjalistka kilkunastu technik pracy z ciałem. Proponowane przez Annę ćwiczenia mają na celu usunięcie blokad (skutków stresu) a także spotęgowanie procesów oczyszczenia, odżywiania na poziomie komórkowym. Budują sprawność i harmonię ciała, umysłu i duszy. Pomagają pokochać ruch i uczą, jak używać go dla uzdrowienia ciała i psyche.

Zajęcia z muzykoterapii poprowadzi Jacek Fryś, terapeuta TSR (terapii skupionej na rozwiązaniach) oraz chirurgii fantomowej. Muzykoterapia w formie gry na bębnach afrykańskich jest potężną techniką uwalniania emocji - i ogromną przyjemnością dla wszystkich uczestników warsztatów prowadzonych przez Jacka (nawet tych, którzy nigdy wcześniej nie grali na żadnym instrumencie).

Szczegółowy cennik pobytów
(w zależności od rodzaju pokoju i diety)

Rodzaj pokoju
Dieta warzywna

Dieta antyzapalna
Pokój 2-osobowy
Część hotelowa
1095 zł/os.
1195 zł/os.
Pokój 2-osobowy
Budynek SPA
1195 zł
1295 zł/os.
Dopłata do pokoju 1-osobowego
130 zł/os./cały pobyt
130 zł/os./cały pobyt
Apartament kominkowy dla 5 osób
1035 zł
1135 zł/os.
Apartament kominkowy dla 6 osób
985 zł
1085 zł/os.
Apartament kominkowy dla 3 osób
1185 zł/os
1285 zł/os.
Apartament kominkowy dla 2 osób
1285 zł/os.
1385 zł/os.

Zakwaterowanie oferuje ośrodek Dolina Leśnicy w Brennej:


Dolina Leśnicy

Pokój studio

Restauracja

Basen

Sauna

Ośrodek Dolina Leśnicy oraz wszystkie rodzaje pokoi można obejrzeć na stronie:
https://dolinalesnicy.pl/noclegi.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz