niedziela, 2 września 2018

Pobyty z dietą warzywną i antyzapalną


11-16 listopada 2018

Prezentacje multimedialne i warsztaty w cyklu „Uzdrowienie przed z dietę” poprowadzi 
mgr Wiesława Rusin, psychodietetyk, dietoterapeutka, autorka książek o leczeniu dietą. Proponowane przez nią zajęcia z zakresu świadomego odżywiania (Tematy: samouzdrowienie organizmu drogą postu, tajniki dobrego trawienia, odżywianie mózgu i układu hormonalnego, dieta antyzapalna, witalizująca i odmładzająca) pomogą, poprzez zrozumienie zrozumienie mechanizmów działania organizmu, rozpocząć proces trwałej zmiany nawyków żywieniowych i innych kluczowych elementów stylu życia.

Zajęcia ruchowe poprowadzi mgr Anna Siuda-Gaczyńska, pedagog, nauczycielka jogi, kinezjolog, specjalistka kilkunastu technik pracy z ciałem. Proponowane przez Annę ćwiczenia mają na celu usunięcie blokad (skutków stresu) a także spotęgowanie procesów oczyszczenia, odżywiania na poziomie komórkowym. Budują sprawność i harmonię ciała, umysłu i duszy. Pomagają pokochać ruch i uczą, jak używać go dla uzdrowienia ciała i psyche.

Trening inteligencji emocjonalnej oraz naukę skutecznych strategii antystresowych poprowadzi 
mgr Renata Iwaniec, pedagog i terapeutka, wykładowca IPS, posługująca się autorską metodą rozwojowo-terapeutyczną łączącą m.in. terapię Gestalt, pracę z ciałem, techniki systemowe rodzinne, a także praktykę jogi, wiedzę astrologiczną oraz osiągnięcia naturalnych wschodnich i zachodnich metod w zakresie świadomego i zdrowego stylu życia. Proponowane przez Renatę ćwiczenia pomogą w rozumieniu siebie i własnych emocji oraz emocji innych osób, ponieważ tym, co najbardziej nas ogranicza w realizacji potrzeb i pragnień, jest brak pełnego kontaktu z uczuciami. Dzięki przywróceniu tej umiejętności można znacznie ograniczyć wyniszczający przewlekły stres, łatwiej rozwiązywać konflikty i skuteczniej realizować cele. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz